Fabryka Curtis Development Sp. z o.o. w miejscowości Krzywonos istnieje od lipca 1992. Zakład położony jest koło Mławy (130 kilometrów na północ od Warszawy).
 
Główną działalnością firmy jest przetwórstwo tworzyw sztucznych:
- konwencjonalny wtrysk tworzyw, takich jak: HIPS, PC, ABS, PC-ABS, PP, PE, itp.
- wtrysk w technologii GIT (Gas Injection Technology – wtrysk z gazem – azot)
- wtrysk w technologii Heat&Cool, RICH (Rapid Injection Cooling Heating), H-Mold – wszystkie te technologie pozwalają uzyskać wyroby o dużym połysku – tzw. piano plastic)
- IML (eng. In Mold Labeling – metoda etykietowania wyrobów w formie) – w indywidualnych przypadkach istniej możliwość wykorzystania technologii
 
Nadrzędnym celem funkcjonowania Curtis Development Sp. z o.o. w Krzywonos jest długofalowy rozwój rynkowej i ekonomicznej pozycji Zakładu.
 
Wychodząc na przeciw rosnącym potrzebom naszych odbiorców, podejmujemy szereg aktywnych i skoordynowanych działań zmierzających do zaspokajania potrzeb i wymagań nie tylko obecnych, ale także przyszłych klientów. Dzięki niezaprzeczalnym atutom popartym zaangażowaniem naszych pracowników, rozwiniętą infrastrukturą, możliwościami wytwórczymi, możemy w bardzo krótkim czasie stać się uznanym dostawcą wyrobów z tworzyw sztucznych do wielu branż przemysłu.
 
 
odwiedz