Od ponad 30 lat CURTIS istnieje i odnosi sukcesy na polskim rynku. Od początku naszej działalności zmieniło się wiele – ważne wydarzenia, chociażby wejście Polski do Unii Europejskiej, stworzyły nowy rynkowy model naszej gospodarki.
 
CURTIS rozrastał się obejmując kolejne dziedziny produkcji, handlu i usług.
 
CURTIS GROUP łączą nie tylko osoba właścicieli – Katarzyny Frank-Niemczyckiej i Zbigniewa Niemczyckiego ale również rzetelność i profesjonalizm.
 
CURTIS GROUP składa się z firm o odmiennych specjalnościach: usługi lotnicze (General Aviation Services), przetwórstwo tworzyw sztucznych i budownictwo (Curtis Development), hotelarstwo (Bryza) i produkcja parafarmaceutyków (Curtis Health Caps).
 
Na stronach przedstawiamy CURTIS GROUP podkreślając, iż poszczególne firmy zachowują swą odrębną osobowość prawną i finansową, specyfikę działalności – natomiast zarządzanie strategiczne jest wspólne dla całej Grupy.
 
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą prezentacją. Jestemy do Państwa dyspozycji w przypadku potrzeby uzyskania szczegółowych informacji lub osobistego kontaktu.