Curtis Group

Firmy CURTIS istnieją na polskim rynku od prawie 40 lat. Przez te wszystkie lata spółka zmieniała się, przechodziła transformacje, podejmowaliśmy wiele, bardzo różnych kierunków działania – od produkcji kreskówek dla amerykańskiego studia „Hanna-Barbera” poprzez fabrykę telewizorów „Curtis” w Mławie,  linię czarterową White Eagle Aviation S.A., budowę osiedla domów w Piasecznie. Byliśmy organizatorem jednego najbardziej popularnych pikników lotniczych „Góraszka”, jako jedni z pierwszych wybudowaliśmy  w Warszawie na Mokotowie biurowiec  klasy A „Curtis Plaza”.

Dziś grupa spółek CURTIS jest polską  firmą, własnością rodziny Katarzyny i Zbigniewa Niemczyckich.  Nasze aktualne pola działania to produkcja oraz usługi. Skupiamy się na szukaniu rozwiązań i działań  zapewniających przede wszystkim wysoką jakość. Stale się rozwijamy i dostosowujemy do nowych wyzwań.

CURTIS GROUP składa się z firm o odmiennych specjalnościach: produkcja kontraktowa różnorodnych preparatów w formie kapsułek miękkich  (Curtis Health Caps S.A.); przetwórstwo tworzyw sztucznych i nieruchomości  (Curtis Development Sp. z o.o.); hotelarstwo (Bryza Sp. z o.o.); usługi lotnicze (General Aviation Services Sp.  z o.o.).W 2011 roku zadebiutowała, stworzona przez Michała Niemczyckiego, firma „Voda Nature” Sp. z o.o., zajmująca się produkcją i dystrybucją napojów z segmentu premium. Spółka jest w 50% własnością firmy Bewa Sp. z o.o”.

Przedstawione na stronach spółki wchodzące w skład CURTIS GROUP  zachowują swą odrębną osobowość prawną, finansową, specyfikę działalności natomiast zasada uczciwości w biznesie i  zarządzanie strategiczne jest wspólne dla całej Grupy.